سه شنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۱

لیست دارالترجمه های رسمی اصفهان

خدمات ترجمه رسمی مدارک اصفهان

در دهه گذشته هدف از مهاجرت از دستیابی به ثبات مالی به جستجوی حمایت تغییر کرده است. اگرچه همیشه کسانی بودند که برای فرار از مشکلات وطن خود به کشور دیگری نقل مکان می کردند، اما تعداد آنها به اندازه امروز نبود. انسان ها حق دارند همه کارهایی را که در توان دارند انجام دهند تا آنها را از انواع تهدیدات در امان نگه دارد و یکی از رایج ترین راه های دستیابی به ایمنی ترک خانه و رفتن به مکانی آرام است.

کشورهای جهان اول گزینه برتر برای هر کسی است که به دنبال مکانی برای شروع جدید است. در حقیقت این کشورها به دلیل آزادی های زیادی که در اختیار شهروندان خود قرار میدهند در لیست بسیاری از مردم قرار دارند. اما مهاجرت به کشورهای جهان اول آسان نیست. شما برای رسیدن به آنجا باید بسیاری از شرایط را برآورده کنید و یکی از آنها ارائه ترجمه های با کیفیت از اسناد شخصی خود به همراه درخواست مهاجرت است.

اگر در جستجوی یک دارالترجمه رسمی در شهر اصفهان و یا شهرهای همجوار نظیر زرین شهر، فولادشهر، چمگردان، فلاورجان، مبارکه، کاشان، شاهین شهر، شهر مجلسی، گلپایگان هستید، اما فرصت گشت و گذار در سطح استان اصفهان را ندارید و یا با توجه به وضعیت فعلی کشور به علت ویروس Covid-19 نمی توانید منزل خود را ترک کنید، در این مطلب بهترین دارالترجمه رسمی اصفهان را به شما معرفی کرده ایم.

بهترین دارالترجمه رسمی اصفهان

دارالترجمه رسمی دکتر دلفروز به عنوان یک عضو ثبت شده در کانون مترجمان رسمی قوه قضاییه و دارای مجوز فعالیت به شماره ۹۰۲ از قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و دادگستری کل استان اصفهان و مورد تایید وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران، خدمات ترجمه رسمی و قانونی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد!

برای دریافت هزینه دقیق ترجمه رسمی اسناد و مدارک کافیست اسکن یا عکس با کیفیت خوب از اسناد خود را

با استفاده از پیام رسان WhatsApp به شماره ۰۹۱۳۵۷۱۰۰۷۳ ارسال کنید

یا آنها را به آدرس tarjomeh902@gmail.com ارسال کنید،

و یا با شماره تلفن ثابت دارالترجمه ۰۳۱۳۶۶۸۹۷۴۳ تماس بگیرید

و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

آدرس دارالترجمه: اصفهان، خیابان هزارجریب، جنب کوی امام، خیابان شهید خسروپور، فرعی ۱ ، پلاک ۲۲- کد پستی: ۸۱۶۹۸۳۵۳۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *